Відкрити меню

Фахівці E-ticket побували на міжнародній виставці в Дубаї. Обмін досвідом Є!

Новини
February 23, 2022

Двічі на рік у Дубаї відбувається найбільший міжнародний конгрес-виставка транспортної галузі — UITP MENA Transport Congress and Exhibition.
Він був заснований ще на початку 1990-х для розвитку міського пасажирського транспорту.
Конгрес збирає представників найрізноманітніших напрямків, пов'язаних із громадським транспортом: виробників автобусів, таксі та інших засобів пересування, представників транспортної інфраструктури, працівників профільних організацій.

Програма конгресу складається з багатьох тематичних сесій, які проводяться протягом трьох днів. Представлені такі теми як: “Міста завтрашнього дня”, “Мобільність як послуга” (MaaS), “Безпека та захищеність”, “Чисті автобуси та використання штучного інтелекту для транспорту”.

Експерти збираються у Всесвітньому торговому центрі Дубая з єдиною метою — обмінятися досвідом, щоб знайти нові рішення та можливості для вдосконалення міського пасажирського транспорту.
UITP MENA — це інноваційні, креативні, сміливі ідеї для найгостріших проблем міського пересування.

Наприклад, у сучасних реаліях велика увага приділяється питанням пересування пасажирів в умовах пандемії та у постпандемічному світі. Порушуються питання дезінфекції, безконтактної оплати.
На виставці обговорюються питання громадського транспорту та автоматизованих систем оплати проїзду Близького Сходу та Північної Африки. Але корисні рекомендації для себе можуть знайти представники всіх країн, зокрема України.

Представники E-ticket провели низку переговорів з міжнародними транспортними компаніями, щоб зробити громадський транспорт та систему оплати за проїзд у Харкові ще комфортнішими, доступнішими та сучаснішими.
Ми завжди намагаємося стежити за передовими технологіями та тенденціями, орієнтуватися на досвід інших країн, радитись із світовими експертами.

Тому Харків можна сміливо назвати передовим транспортним містом України, яке не відстає від європейських та світових стандартів. Користуйся системою E-ticket, яка постійно модернізується, оновлюється та доповнюється, щоб стати ще зручнішою та простішою.

Ми завжди прагнемо більшого! Залишайся з нами — будь у курсі найактуальніших інновацій транспорту свого міста.

Контакти

Телефон підтримки
0 800 505-685
0 800 505-685
Електронна пошта
info@eticket.kh.ua
Адреса сервісного центру
Метро «Історичний музей, вестибюль 1»
Графік роботи
пн-пт
09:00-18:00
сб-вс
вихідні
Канали зв’язку
Лишилися питання? Відповідь Є!
Напишіть нам, ми допоможемо
Написати нам
Політика конфіденційностіПублічна оферта